pulmatordi päring ja proovitortide tellimine:
Email again:
Vali välja 3 maitset (maitsetega saad lähemalt tutvuda menüü alt):

enne pulmatordi tellimist:

Uuri meie käest, kas soovitud kuupäev on veel vaba.
Pane paika umbkaudne külaliste arv (ära unusta ka abistavat personali).
Kas soovid lisaks pulmatordile ka magusalauda või meeneid külalistele?

kui kuupäev on meiega broneeritud:

Saada meile ka peo asukoht, temaatika, värvitoonid, lilleseadete pildid, kutse stiil.
Kas vajad transporti?
Kas soovid rentide ka tordialused?

võimalused:

-Minitordid külalistele ja lahti lõikamiseks 18cm ⌀ tort. Tordid saab asetada korrusalusele ja kõige ülemisele korrusele tort lõikamiseks. Nii jääb justkui mulje korrustordist. Teine võimalus on külalistele minitordid lauda serveerida ja ise veidi suurem tort lahti lõigata.

-Valik erineva suurusega torte, mis täiustavad üksteist ning loovad terviku lahenduse. Nt 60 inimese puhul 5 torti, millest keskmine on kõige uhkemalt kaunistatud ja mille saab pruutpaar ise lahti lõigata.

-Korrustort (kui pulm toimub maksimaalselt 30min sõidu kaugusel Tallinnast, vastasel juhul pannakse tort kokku peokohas ja on vajalik puhas pind peopaiga köögis)

-Magusalaud- heast ja paremast lookas magusalaud, mis sobib juurde pulmatordile, kui pulmapidu on pikem või hoopis pulmatortide asemel. Sel juhul on laua keskel tort lahtilõikamiseks ja ümber erinevad maiustused, mille seast leiab külaline just endale sobiva.

-Pakume ka pulmameeneid ehk võimalust külalistele kinkida üksikult või kahekaupa trühvleid/makroone või õnneküpsiseid.

konsultatsioon:

Meie käest saab tellida degusteerimise boxi 3 erineva minitordiga. Hind 20€. Kohapeal degusteerimine 30€ (hetkel koha peal konsultatsiooni ei toimu).

transport:

Tallinna sees kuni 25€ ja Tallinnast välja rakendub hinnakiri:

1€ km kohta edasi-tagasi arvestatuna

Alati on võimalik ka pulmatordid ise, toitlustaja või külalise abil transportida, kui pulm on kaugemal ja transport jääb liiga kalliks. Sel juhul leia usaldusväärne ja rahulik autojuht.

hinnakiri:

Hinnapakkumise saame teha pärast päringu saatmist.

Tordihinnale võivad lisanduda ka lisasumma keeruliste kaunistuste eest ning lisasumma värskete lillede kasutamise eest. NB! Meie kasutatud värsked lilled võivad olla toiduga kontaktis ja on kasvatatud taimekaitsevahenditeta.