KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MILLISEID TORDISISUSID PAKUTE?
  • šokolaad, soolakaramell ja vaarikas

  • double chocolate

  • vaarikas ja granadill

  • rabarber ja vanilje

  • Red Velvet

  • vaarikas ja vanilje

MILLISED ON TELLIMISE TINGIMUSED?

Me ei kopeeri 100% mitte ühtegi tööd, ei enda varasemaid töid ega teiste tehtud töösid). Iga tort on ainulaadne looming ning ükski tort pole täpselt ühesugune. Loome teile iga kord midagi ainulaadset ja ilusat, inspireerituna teie maitsevalikust ja disainijuhistest.

Mida täpsemalt kirjeldate oma soove, (lisades ka näidisfotosid), seda paremini saame me teie soovidest aimu ning seda meelepärasema tulemuse saame teile eriliseks sündmuseks valmistada.

KAS SAAN TELLIMUST MUUTA VÕI TÜHISTADA?

Juba esitatud tellimust saab muuta kuni 72h enne tellimusele järele tulemise kuupäeva.

Tellimuste tühistamine vähemalt 72h etteteatamisega! Tellimuse tasu ei kuulu tagasi maksmisele.

KUIDAS TORTI TRANSPORTIDA?

Tordikarp tuleb autos asetada sirgele pinnale, kas pagasiruumi, põrandale või lasta kõrvalistujal seda hoida.

Tordikarbi koht ei ole viltusel AUTOISTMEL. Me ei vastuta valesti transporditud kauba esindusliku välimuse kadumise eest.

MILLAL PEAKSIN TELLIMUSE ESITAMA?

Mida varem tellimus esitada, seda kindlam saate olla, et saame teie tellimuse vastu võtta. Eelistame, et päring jõuab meieni vähemalt nädal enne sündmust.

KUIDAS TORTI TELLIDA SAAB?

Tellimiseks palun täida TELLIMINE lehel päringuvorm. Seejärel saadame teile hinnapakkumise.

KAS PAKUTE KA TRANSPORTI?

Saame tellimuse kohale toimetada Tallinna piires. Kulleriteenuse hind on 15€.

KUIDAS SAAN TELLIMUSELE ISE JÄRELE TULLA?

Asume Laulupeo 14, Tallinn. Meil ei ole kindlat lahtiolekuaega. Järele tulemiseks lepime kokku kindla kellaaja. Palume mitte hilineda!

KAS SAAN TELLIDA KA NT NISUJAHUTA TORTI?

Ja muidugi, pakume ka vegan, nisujahuta, piimatoodeteta, munata tooteid. Pea aga meeles, et kõik tooted on valmistatud köögis, kus käideldakse erinevaid allergeene. Kui teil on tõsine allergia, teadke, et kuigi me anname endast parima, et vältida ristsaastumist, ei ole me allergiavaba köök. Palun täpsusta tellides, millised on teie talumatused ja allergiad.

KUIDAS TORTI SERVEERIDA?

Hoia torti serveerimiseni külmkapis. Serveeri tort koos ümber oleva kilega. Tee nii ära ka juba kõik pildid ja videos. Eemalda kile alles enne lõikamist.

Enne tordi lõikamist tuleb suuremad, keerulisemad kaunistused ära tõsta. Ära suru neist jõuga läbi! Kaunistused võivad olla tordi sisse lükatud puidust toestusega. Prinditud topperid ei ole söödavad.

Voolitud suhkrumassist kujud eemalda tordilt ja veendu, et näed kuju põhjas puidust tikku. Kõik voolitud kujud sisaldavad puidust toestusi.

Korrustordid sisaldavad pärast igat korrust tordialust ja iga korruse sees on toestuspulgad.